BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Müşteri Yorumları

Profesyonel güvenilir Jeneratör Teknik Servis Hizmeti mi arıyorsunuz? Ama kaygılarınız var... Hiç sorun değil :)

İşlerine olması gerekenden çok fazla önem veriyorlar ve sonuna kadar kusursuz yapmaya çalışıyorlar. Mutlaka işiniz düşerse çalışın derin.

Binamizin (Florya Sitesi) jeneratör isini yaptirdik gayet uzman ve saygili insanlar fiyatlari ismi bilindik firmalara gore makul ve ustaliklari cok iyi

Diyarbakır ve Bölgesi'nin en güvenilir jeneratör satış & servis & kiralama & yedek parça firması Furkan Jeneratör ile 7/24 hizmet desteği alın.

Fabrikada elektrik kesintisi yaşamıyorum sayenizde.. Hiç bir üretim kaybım yok çok teşekkürler Furkan Jeneratör

Çözülmeyen sorunumuzu bile bir seferde çözümleyen, hızlı ve düzgün çalışan harika bir ekip. Tavsiye ederim.

Pazar günü jeneratör bozuldu acil ihtiyaç için kiralamak istedik arabaya yükledik jeneratörü giderken haber geldi jeneratör çalışmaya başlamış aradık arkadaş hiçbir sıkıntı yaşatmadan paramızı iade etti. Böyle esnaflar umarım artar Kazancı bol olsun.

Güleryüzlü deneyimli uzman teknik personellerle 7/24 kesintisiz ve hızlı hizmet alabileceğiniz işine sahip çıkan, arkasında duran gerçek esnaf Furkan Jeneratör

Güler yüzlü çalışanlara ve müşteri ile yakından ilgilenen teknik bir ekibe sahipler. İhtiyacımız olan jeneratörü test edip teslim ediyorlar. Güvenilir bir işletme. Furkan Jeranatör'e teşekkürlerimi sunarım.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >