BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Teksan Jeneratör

Teksan Jeneratör

Teksan Jeneratör

İşimize bu felsefe ile yaklaşıp ihtiyaçlarınız için yerinde keşifler yaparak ve talepleriniz doğrultusunda "Size Özel Projeler" tasarlıyoruz.

Teksan Jenaratörün farklı ihtiyaçlarınız için uygulanan çözümler hiç bir zaman aynı değildir. Sizin ihtiyacınızı diğerler insanların ihtiyaçlarından farklı kılan bir özelliği mevcuttur. Bu noktada hizmetimizden maksimum verim alabilmeniz için ihtiyaçlarınızı farklı kılan özellikleri tespit etmek önceliğimizdir.

Eğer aradığınız kesintisiz güç ise  Teksan Jeneratörün sunduğu "Periyodik Kontrol" hizmeti  ve satış hizmeti ile enerji sorununuzu ortaya çıkmadan gerekli tüm tedbirleri alıp huzurunuzun ve konforunuzun güvencesi oluyoruz.

Size Özel Çözümler için Jeneratör teknik servis hizmetinizde!

Bu sektörde 20 yılı aşkın süredir edinmiş olduğumuz tecrübeleri Teksan Jeneratör olarak sizlerle paylaşıyoruz. 7-24 "Acil Teknik Servis" hizmetimizle zamanında ve doğru müdahalelerle sorunlarınızı ortadan kaldırıp sizin için hayatı kolaylaştırıyoruz.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >