BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Genpower Jeneratör

Genpower Jeneratör

GENPOWER Jeneratör Yurt içinde ve yurt dışındaki satış ağıyla müşterilerine sunduğu jeneratör ürünlerinin özel teknik hizmetini GENPOWER Jeneratör olarak sunmaktayız.

GENPOWER Jeneratör, dünyanın ciddiyetle üzerinde durduğu minimum yakıt sarfiyatı, düşük gürültü ve sürüm ile çevreye saygılı tavrı ve üstün kalite anlayışı ile Türk ve dünya pazarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Genpower Jeneratörde Kaliteye ve sisteme önem vererek tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlama. Jeneratör servis bakım ve yedek parça satışında Bölgenin en önemli teknik şirketlerinden biri olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Standart ürün gamında yer alan ve 1 kVA' dan 3000 kVA' ya kadar olan dizel, benzinli ve doğalgazlı jeneratörlerin yanı sıra, ürettiği kaynak jeneratörleri, aydınlatma kuleleri (ışıldaklar), basit ve PLC'li senkronize sistemleri ile müşterilerinin her türlü isteğine cevap verebilmektedir.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >