BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör alım satımı güvenilir ve profesyonel sıfır veya 2.el jeneratör alım satımı için hizmet veren firmamız her türlü jeneratör alım satımı işlemini gerçekleştirmektedir.

Kabinli Jeneratör: Sıfır ve 2.el jeneratör satış kiralama servis ve satış sonrası sevkiyat ve montaj işleri bizden sorulur :)

Kabinsiz Jeneratör Kiralama: Sıfır ve 2.el jeneratör satışı jeneratör servisi ilet hizmetinizdeyiz.

Jeneratör kiralama olarak kiralamak istediğiniz ileri teknoloji ürünlerin çalışma prensibi hakkında bilgi vermek istiyoruz:

Jeneratörlerdeki Dinamo adı verilen elektromanyetik jeneratörde bir bobin manyetik alan içinde indüksiyon çizgilerini kesecek biçimde hareket ettirilir.

Jeneratörler mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren alternatör ve motordan meydana gelen makinalara jeneratör denir.

Bu aletlere ışık enerjisini elektriğe dönüştüren fotoelektrik hücreleri mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren makinalar kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çeviren bataryalar ısı enerjisini elektrik enerjisine çeviren termoelektrik jeneratörler ve dizel jeneratörler de dahildir.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >