BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Dizel Jeneratör

Dizel Jeneratör

Dizel Jeneratör

Alternatör; dönme mekanik enerjisini elektrik enerjisine çeviren bir döner elektrik makinasıdır. Dizel motor ile akuple edilmiş olan sistem dizel jeneratördür.

Alternatör; dönme mekanik enerjisini elektrik enerjisine çeviren bir döner elektrik makinasıdır. Dizel Jeneratör  - Dizel motor ile akuple edilmiş olan sistem dizel jeneratördür.

 

Tahrik kaynağı olarak kullanılan dizel motor, motorin ile çalışmakta olup; kimyasal enerjiyi dönme mekanik enerjisine dönüştürmektedir.

Dizel Jeneratör tarafından üretilen elektrik enerjisi; sigorta, kontaktör, şalter (kesici) gibi cihazlarla kontrol edilmekte, yük beslemesine sevk edilmektedir.

 

 Ayrıca, Dizel Jeneratörün önemli parametrelerini ölçen ve izleyen bir kontrol ve alarm ünitesi mevcuttur.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >