BİZE SORUN
  • info@furkanejerator.com
  • +90 530 844 23 23

Jeneratör Bakımı

Jeneratör Bakımı

Jeneratör Bakımı

Jeneratör Bakım sözleşmelerimiz; aylık, 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık düzenli periyotlar halinde yerine getiriyoruz Jeneratörünüze Jeneratör tarafından yapılan bakım sözleşmelerinin avantajları; bilgi kayıt sistemi doğrultusunda tüm problemlerin çözümü, oluşabilecek arızaların önlenmesi ve sistem düzenli olarak çalışabilmesini sağlamaktadır. Sözleşme süresince parça ücretlerimiz sabit fiyat garantili olup, sözleşme iskontosu ile birlikte sizlere daha çok avantaj sağlayacaktır. Siz de Jeneratör Bakımı ile yıllık bakım sözleşmesi yaparak jeneratörünüz ile ilgili sorunlarınızı unutunuz.

Acil Servis Hizmetleri Jeneratör bakımı

7-24 acil serviste Jeneratör bakımını üstün kılan en önemli özelliklerden bir tanesi Acil ServisHizmetidir. GSM numaralarından bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Arıza ihbarınız üzerine servis ekiplerimiz sizlere anında hizmet sunmaya başlayacaktır. Jeneratör bakımı konusunda kendi bölgesinde en büyük servislerinden biridir. Konusunda uzman servis kadrosuna sahiptir. Motor, kaynak, boya, metal, elektrik, elektronik ve mekanik teknisyenleri ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Periyodik Bakım ile jeneratörünüzdeki arıza olasılıklarını %90 değer üzerinden %10’lara düşürdüğümüzü, müşteri memnuniyetimiz ve BAKIM SÖZLEŞMESİ tecrübemiz ile kanıtlamış bulunmaktayız. Jeneratörler en önemli anlarda, elektrik kesintilerinde size enerji vermek üzere tasarlanmıştır. Bu anlarda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmanın avantajlarından faydalanmalısınız.

Jeneratör Revizyonu: Bazı nedenlerden zarar gören, yıpranan ve verim kaybı yaşayan tüm marka ve güçlerdeki jeneratörleriniz en kısa sürede orjinal malzemeler kullanılarak onarılmaktadır. Yakıt pompası, radyatör değişimi, motor revizyonu, silindir kapak onarımları, pano ve tüm ekipmanlar tarafımızca revize edilmektedir. Jeneratör BAkımı Hizmette kaliteyi kendine ilke edinmiştir.

Furkan Jeneratör Ailesi olarak 2012 yılında kaliteli Jeneratör ve elektrik hizmetini sunma amacıyla kurulmuştur. Furkan Jeneratör; Uluslararası kalite standartlarıyla üretilmektedir. Firmamız bu kalite standardını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır. Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir.

> > > >